De zomervakantie loopt op zijn laatste benen en het is nu stilaan écht uitkijken naar de start van het nieuwe schooljaar.

OPENKLASAVOND

Op woensdag30 augustus 2017 is er “openklasavond” in de kleuterschool én in de lagere school tussen 17.00 uur en 19.00 uur. Iedereen kan dan komen kennismaken met de nieuwe leerkracht in de klas. De ouderraad presenteert die avond ook de nieuwe schooljaarkalender.

Facebook-evenement: Openklasavond 30/8 Parkschool

HET NIEUWE SCHOOLJAAR

Op vrijdag 1 september 2017 start het nieuwe schooljaar! Iedereen is ’s ochtends welkom op de speelplaats voor het gezamenlijk startmoment.

Warme maaltijden worden voorzien vanaf maandag 4 september.

KALENDER, VAKANTIES EN VRIJE DAGEN SCHOOLJAAR 2017 – 2018

Het bestand met het jaaroverzicht kan je hier downloaden.

NIEUWE INSCHRIJVINGEN

Vanaf dinsdag 22 augustus 2017 is er opnieuw mogelijkheid tot inschrijving van nieuwe kleuters of leerlingen. Dat kan elke dag tussen 9.00 uur en 12.30 uur. Uiteraard hoef je uw kind niet meer in te schrijven als het reeds naar onze school komt.

Belangrijk: In onze school is de capaciteit vastgelegd. Hier op de website vind je (up to date) het aantal resterende plaatsen per geboortejaar.