Op zondag 18 maart 2018 wordt door de milieuraad van de gemeente Kampenhout een zwerfvuilactie georganiseerd. Op deze dag zullen verenigingen en andere vrijwilligers zich inzetten om zo veel mogelijk zwerfvuil langs de Kampenhoutse wegen op te ruimen.

Meer info: http://www.kampenhout.be/lezen/nieuwsDetail.php?ref=2216

 In samenwerking met de milieudienst willen wij onze leerlingen van de lagere school ook betrekken. De klassen zullen op vrijdag 16 maart in de buurt van de schoolomgeving zwerfvuil ruimen.

De gemeente zorgt voor grijpers, handschoenen, fluo-vestjes en vuilzakken.

Het ingezamelde zwerfvuil wordt op het einde van de schooldag door de gemeentediensten opgehaald en zal op de dag van de zwerfvuilactie (18 maart) op een centraal punt in Kampenhout uitgestald worden.

Hier enkele foto's van onze zesdeklassers.


Gemaakt met Flickrset for Joomla.