6 december 2021. Zou de Sint tijdens deze vervelende coronaperiode een bezoek aan onze school aandurven ... De pieten waren vannacht in alle drukte op school toegekomen met hun parachute. Maar waar was de Sint? Plots verscheen hij op de trap van de school, want hij had zich overslapen. Nadat hij zich had omgekleed, konden onze klassen die op school waren even op bezoek gaan. Voor de Sint was het wel even wennen om enkele klassen online toe te spreken. De kinderen hadden soms ook wel moeilijke vragen , maar de Sint was goed voorbereid en kon telkens goed antwoorden. :-)

Klik op onderstaande foto om enkele andere sfeerfoto's te bekijken.

OP ZONDAG 5 DECEMBER WERKTEN ONZE PIETEN EN OUDERRAAD REEDS GOED SAMEN OM AL DIE ONTBIJTJES BIJ DE KINDEREN THUIS AF TE LEVEREN. Bekijk enkele foto's op de FB-pagina van onze ouderraad:

https://www.facebook.com/ORParkschool/posts/1264697677373334