Eindelijk ... na vele maanden konden we eindelijk nog eens bezoekers verwelkomen in onze school. En het was heel speciaal volk, want het ging om de grootouders van onze kleuters. Na een regenachtige start konden de oma's en opa's vertrekken voor een fotozoektocht in de omgeving van de school. Daarna konden ze samen met hun kleinkind allerlei buitenactiviteiten op de speelplaats en in het park doen samen met hun kleinkind. Tussenin was er ook tijd voor een tas warme koffie onder het afdak van de grote zaal. Na een tijdje kwam de zon zelfs eens piepen zodat we met z'n allen zingend konden afsluiten. Wat hebben we weer genoten van dit openlucht-grootouders en van al die dankbare grootouders. Ook een grote dankjewel aan onze kleuterjuffen voor de organisatie en onze helpers tijdens de activiteiten en het koffiemoment.

Klik op deze foto om enkele andere sfeerfoto's te bekijken.