In het kader van de week van de “geestelijke gezondheidszorg” (van 1 tot 10 oktober) werkte onze school samen met EersteLijnsZone BraViO en het lokaal bestuur Kampenhout omdat we het psychisch welzijn van jongeren allemaal heel belangrijk vinden.

Vandaag (vrijdag 8 oktober 2021) kreeg onze school het bezoek van “Warme William”. De kinderen vonden het fantastisch om kennis te maken met die grote blauwe knuffelbeer.

Klik op onderstaande foto om meerdere foto's van zijn bezoek te zien.

“Een Warme William is iemand de écht naar je luistert: een vriend(in), een ouder, een leerkracht, … Aan een Warme William vertel je wat er scheelt. Want iedereen zit wel eens wat minder goed in zijn vel. En dan is het fijn dat er een Warme William voor je klaarstaat.”

Als Rode Neuzen - school vinden we het welzijn van onze kleuters, leerlinge, leerkrachten en medewerkers belangrijk en willen hier oog voor (blijven) hebben. Samen lukt het ons zeker en vast.